Kurzy


Prodlužování řas – řasa na řasu základní kurz

Nabízím individuální přístup, se zaměřením přímo na Vaše požadavky. Díky opravdu 1-2 učastníkům kurzu, se můžeme zaměřit na správnost a preciznost práce lash stylistky.

Produktové školení Dr.med.Schrammek

Školení pro kosmetičky, které se rozhodují pracovat s produkty Dr.med.schrammek nebo si  prohloubit znalosti o použití této kosmetiky.

Mikrojehličkování – neinvazivni mezoterapie

Víte, že mikrojehličkování je revoluční metoda, která může výrazně zlepšit stav pokožky? Pokud jste kosmetička a hledáte novou techniku, která vám umožní poskytovat ještě účinnější ošetření, neměli byste naší nabídku minout.

Základy trichologie v kadeřnických salonech

Kurz je zaměřen na kadeřnické salony. Poskytne kadeřníkům komplexní a hloubkové znalosti o vlasové pokožce a jejím vlivu na zdraví a krásu vlasů.

Ošetření Sensiderm 

Náš kurz bude rozdělen do dvou částí. V první získáte cenné teoretické znalosti od předních odborníků na citlivou pleť.Ve druhé části kurzu pak budete mít možnost zúročit nově nabyté znalosti v praxi.

Mezoterapie vlasové pokožky v salonu

Kurz, který nabízíme, je určen pro ty, kteří touží po hlubších znalostech a dovednostech v oblasti kosmetické péče o vlasovou pokožku.

Nenašli jste kurz, který by Vás zajímal? Napište mi, co by Vás zajímalo a můžeme společně vytvořit kurz na míru nebo workshop ve Vašem salonu.

Zajimá Vás jak získat a udržet si zákazníky ve věku sociálních médií?