Mezoterapie vlasové pokožky v salonu


Kurz, který nabízíme, je určen pro ty, kteří touží po hlubších znalostech a dovednostech v oblasti kosmetické péče o vlasovou pokožku. Během školení se nejen naučíte teoretické znalosti techniky mikrojehličkování vlasové pokožky, ale také si vyzkoušíte jaké to je držet dermapero a jak s ním provádět aplikaci.

Naše akademie klade důraz na použití speciálních produktů pro optimální vstřebání a účinnost, aby vaše péče byla maximálně efektivní. Po absolvování kurzu budete schopni s jistotou a zkušeností ošetřovat vlasovou pokožku po mikrojehličkování s maximální péčí a profesionalitou.

Tento kurz je určen profesionálům, kteří již mají základní znalosti o vlasové pokožce a základů dermotrichologie.

Připojte se k nám a buďte součástí týmu odborníků, kteří mají na starosti krásu a zdraví vlasové pokožky. Těšíme se na vaši účast a společné objevování nových možností v oblasti kosmetických procedur!

Co získáte tím, že se zúčastníte našeho kurzu?

  • Nejenže si rozšíříte své služby v salonu, ale také získáte další konkurenční výhodu na trhu. Mikrojehličkování vlasové pokožky je stále více žádané ošetření, které mnoho klientů hledá. Díky tomuto kurzu budete schopni nabídnout svým klientkám inovativní a efektivní metodu, která jim pomůže dosáhnout zdravějšího vzhledu.
  • Budete mít také možnost se prakticky naučit tuto techniku provádět na živých modelech, aby vaše dovednosti byly co nejvíce zdokonaleny.
  • Certifikát o absolvování kurzu
  • Slevu na další kurzy a možnost si zakoupit dermapero či séra značky Dr.med.Schrammek se slevou
  • Přístup do skupiny na facebooku
Prodlužování řas – řasa na řasu základní kurz

Nabízím individuální přístup, se zaměřením přímo na Vaše požadavky. Díky opravdu 1-2 učastníkům kurzu, se můžeme zaměřit na správnost a preciznost práce lash stylistky.

Produktové školení Dr.med.Schrammek

Školení pro kosmetičky, které se rozhodují pracovat s produkty Dr.med.schrammek nebo si  prohloubit znalosti o použití této kosmetiky.

Mikrojehličkování – neinvazivni mezoterapie

Víte, že mikrojehličkování je revoluční metoda, která může výrazně zlepšit stav pokožky? Pokud jste kosmetička a hledáte novou techniku, která vám umožní poskytovat ještě účinnější ošetření, neměli byste naší nabídku minout.