Head spa

Tato procedura je velmi oblíbenou v mnoha zemích, hlavně v Asii a Japonsku. Také, se již stává velmi oblíbenou v Evropě.

Spojení nejen účinné procedury ale také relaxačního zážitku. Odcházejte s pocitem zdravé a uvolněné vlasové pokožky. V salonu se zaměřuji na HEAD SPA procedury, které nejen pomáhají předcházet problémům s vlasovou pokožkou ale také zmírňují již daný problém jaký je mastící se pokožka hlavy, lupy, seboroická dermatitida, psoriáza a padání vlasů.

Diagnostika vlasové pokožky

Důležitou součástí Head spa ošetření je diagnostika vlasové pokožky. Dle ní se určí, v jakém stavu se pokožka nachází a co ji chybí. Díky trichokameře vidíme zblízka vlasovou pokožku a také vlasový kořínek.

Hydratace

Okysličení

Vyživení

Vyčištění váčků

Masáž

Relaxace

Prokrvení

Zvýšení imunity

Prevence

Diagnostika vlasové pokožky
30 min 500
Náhled na vlasovou pokožku trichokamerou. Určení stavu hydratace a mazotoku. Určení stavu a následného postupu řešení aktuálního stavu pokožky. K ošetřeni – 50%


Detox
60 min 750

Jsou Vaše vlasy zplihlé a bez života? Máte pocit, že Vaše vlasová pokožka potřebuje nabudit? Pak je pro Vás toto ošetření skvělou volbou. Vaší pokožce se dostane nejen očisty, ale také potřebných živin. 

Ošetření obsahuje: Očištění vlasové pokožky, napářku vlasové pokožky, nástřik výživných sér 

Kyslík
30 min 650

Okysličení vlasové pokožky je nezbytné pro její buněčnou obnovu. Napomáhá zvýšení imunity pokožky a také vstřebávání živin. Takto ošetřená pokožka má ideální podmínky k produkci zdravých a silných vlasů.

Ošetření obsahuje: Kyslíkovou infuzi, kyslíkovou sprchu s výživným sérem.

Číštění
90-120 min 1200

Při této proceduře dochází k odstranění nánosů zbytků kosmetických přípravků a přebytečného mazu až do hloubky vlasových váčků. Dopřejte si pocit dokonale vyčištěné vlasové pokožky. 

Ošetření obsahuje: Napářku vlasové pokožky, organickou rašelinu, hřeben s vysokofrekvenčními proudy 

Prémiové ošetření

Malibu C – Nyní nedostupné

Naše vlasy přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech, které pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy.  Zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek